“Українська команда” привезла подарунки учасникам змагань “Веселі старти” у Чудейській громаді
![](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-06/thumbs/1717693769_screenshot-at-jun-06-20-08-31.png)
Учні семи шкіл Чудейської громади взяли участь в грі «Веселі старти»
Волонтери “Української команди” у Чернівецькій області відвідали Чудейську громаду. На спортивному майданчину змагалися сім шкіл громади в грі «Веселі старти».
Про це повідомили волонтери на своїй сторінці у Facebook, пише “Чернівецький промінь”.
“Літні канікули стартували, тож сьогодні, волонтери «Української команди» створили атмосферу свята для дітей Чудейська територіальна громада.
Учні 3-4 класів і 5-6 класів семи шкіл громади взяли участь в грі «Веселі старти». Дякуємо Георгій Фрунза за допомогу в організації змагань, і батькам, які прийшли сьогодні з дітками”, – пишуть волонтери.
Аби підтримати діток, волонтери передали школярам корисні сухі сніданки.
“А щоб у них були сили займатися спортом, ми передали діткам пластівці з цільної пшениці, які не містять шкідливого для дітей цукру”, – додають у повідомленні.
!["Українська команда" привезла подарунки учасникам змагань "Веселі старти" у Чудейській громаді](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-06/medium/1717693996_445046109_122187065702030091_7717948499974845497_n.jpeg)
!["Українська команда" привезла подарунки учасникам змагань "Веселі старти" у Чудейській громаді](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-06/medium/1717693983_447885838_122187065786030091_3164933347277292485_n.jpeg)
Залишити відповідь