Чернівчани скаржаться на переповнені вщент тролейбуси після скасування 11 і 12 маршруток

05.04.2024

Вранці через це батьки не встигають відвести дітей у садок або школу та спізнюються на роботу
Чернівчани скаржаться, що 6 тролейбус не справляється з пасажиропотоком після скасування 11 і 12 маршруток. 

Про це написали допис у спільноті СтопХам Буковина, пише видання “Чернівецький промінь”.

“З Комарова на Героїв Майдану на роботу вранці добратися нереально. Ті 8а або 6, що їдуть кожні 20 хв в районі 8-9 години забиваються ще на Головній і для пасажирів, які хочуть сісти в транспорт на Комарова (зупинка біля Черемоша, 6 школа і Баварія) це нереально. Приходиться йти пішки і що ми бачимо по дорозі: їде напівпустий подвійний тролейбус 6а з Південно-Кільцевої“, – йдеться у дописі.

Містяни просять перепланувати маршрут тролейбусів №6.

“Потрібно терміново перепланувати маршрут тролейбусів 6 таким чином, щоб з 8 до 9 години люди з Комарова могли добратися не тільки в центр на автобусі 5, а й на Героїв Майдану, бо з цього тижня після відміни 11 та 12 автобусів, які розвантажували цей маршрут, це прямо колапс зранку, нових тролейбусів не долали замість них”, – додали в дописі.

Інші чернівчани пропонують користуватися 29 автобусом, проте він не підходять більшості жителів вулиці Комарова та Південно-Кільцевої. Батьки зауважують, що вранці не встигають відвести дитину у садок або школу та вчасно прийти на роботу.

Чернівчани скаржаться на переповнені вщент тролейбуси після скасування 11 і 12 маршруток

У Чернівецькому тролейбусному управлінні обіцяли збільшити кількість тролейбусів №6А, 8А, 8.

“Від завтра (ред. 3 квітня) буде збільшено кількість тролейбусів №6А, 8А, 8. Також додамо автобусів на маршрут №8”, – повідомляв заступник міського голови Ігор Крохмаль.

Також КП “Чернівецьке тролейбусне управління” на своїй сторінці уFacebook повідомляло, що тролейбуси курсуватимуть з інтервалом руху 17 хвилин.

“Збільшили кількість тролейбусів на маршрутах 6а та 8а.

Відтепер на них курсує по чотири тролейбуса з інтервалом руху 17 хвилин. Відтак, зменшується інтервал руху та очікування пасажирів на зупинках”, – йшлося у дописі.

Нагадаємо, з 3 квітня у Чернівцях не курсують маршрутки №11 і №12. Маршрут №11 починався від кіноконцертної зали “Чернівці” по вулиці Героїв Майдану до вулиці Південно-Кільцевої, через вулицю Комарова. Маршрут №12 також починався від кіноконцертної зали “Чернівці” до вулиці Південно-Кільцевої і через вулицю Комарова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини