Били ногами в живіт: поліцію на 10-річних дітей викликали директор і психолог чернівецької гімназії № 5

08.03.2024

Школярів били ногою в живіт, а батьків погрожували штрафувати, «щоб діти місяць не жерли»

Поліцію на 10-річних дітей викликали директор і психолог чернівецької гімназії № 5. Школярів били ногою в живіт, а батьків погрожували штрафувати, «щоб діти місяць не жерли».

Про цей випадок написала мати школярки 5-го класу Інна Козуб на своїй сторінці в Instagram, передає видання “Чернівецький промінь”. 

“Фото на якому злочинці до яких Деректор викликає працівників ювіальноі полііці! Діти яким по 10-11 років! Дана ситуація сталась вчора 6 березня в нашій гімназії.

Деректор з класним керівником визвали на бесіду з малолітніми дітьми без відома та дозволу батьків, саме нашого 5-В класу, Представницю поліції яка принижувала дітей заставляла їх до виконання фізичних вправ: присідання та стояння в планці, а якщо дитина не могла стояти її знизу били ногою в живіт. Про залякування словесне взагалі мовчу, перейшовши всі людські норми розуміння 10 річних дітей принижували, на їх сльози відповідь не реви ти мужик, ти як тряпка”, – розповідає Інна Козуб.

Поліцейська погрожувала оштрафувати батьків, щоб вони не мали за що купувати дітям їжу. 

“Пані поліцейську дуже цікавилась заробітньою платою батьків, залякування що вона має право виписати штрафи і вони (діти) «жерти не будуть мати що місяць.»”, – шокує мати школяра. 

Мати стверджує, що за ситуацією спостерігали класний керівник а також шкільний психолог, які навіть не намагалися втрутитися і зробити зауваження неадекватним діям працівниці ювенальної поліції.

А поліцейська натякнула, що здасть в ТЦК батьків школярів.
 

“За цим всім спостерігали дорослі в лиці класного керівника, і саме основне та шокуюче шкільного психолога! Відбувалось залякування дітей: інтернатом, колонією, СІЗО, провіркою домівок працівниками поліції на придатність їхніх татів до військової служби” А саме основне це страх який пережили діти, по словам сина вони боялись дихати, з сльозами в очах сиділи всі”, – продовжує розповідь про інцидент мама учня 5-го класу.

 Як пише Інна Козуб, реакція на даний інцидент була миттєва від батьків і відповідь яку вони отримали від деректора гімназії Сопетник Віри Іванівни була шокуюча.


«Це профілактична робота з дітьми!!!
Ця профілактична робота призвела до порушення психологічного стану дітей, боязні йти до школи, половина дітей боялись прийти додому після уроків бо їх мали забрати в інтернат, – переповідає слова директорки Інна Козуб Дана ситуація порушує всі права дітей, – зауважує жінка.
Така сама бесіда проходила і в старших класах шокуючі аудіозаписи розлетілись всіма групами, шок батьків та не розуміння як дана ситуація могла статися в наш час, коли ми вчимо дітей «що їх ніхто не може принижувати та знущатись, що вони мають право голосу та повинні вміти відстоювати свої кордони»– це теза з програми нової української школи за якою ми вчимось тобто 4 роки перший вчитель розповідала їм про їх права які були знищенні вщент не зрозумілою жінкою з поліції яка була навіть не в формі! 

Нагадаємо, працівниця ювенальної поліції цькувала школярів чернівецької гімназії №5 під час уроку.

Згодом, у мережі опубліковали аудіозапис “виховного уроку” у чернівецькій гімназії, де поліціянтка знущалася з учнів.

Сьогодні, на другий день після інцидентку, у школі, де поліціянтка цькувала дітей, зібралися батьки та вимагають пояснень від дирекції.

В управлінні освіти міської ради повідомили, що директорка гімназії №5 у Чернівцях відмовилася писати заяву на звільнення.

Тим часом, у відділі комунікації ГУНП у Чернівецькій області повідомили, що правоохоронці розслідують факт цькування учнів поліціянткою у чернівецькій гімназії №5. Увечері з’явився допис, де мати Інна Козуб розповіла, що поліцейська погрожувала здати в ТЦК батьків школярів чернівецької гімназії № 5.

Також, у мережі обговорювали вчителя гімназії №5, який, ймовірно, надсилає ученицям свої інтимні фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини