Віталій Кличко вчергове побував на передовій – відвіз захисникам Донбасу дрони, системи РЕБ та броньовик

01.03.2024

Допомогу отримали 4 підрозділи на передовій

Мер Києва Віталій Кличко вчергове побував на передовій на Донецькому напрямку. Привіз допомогу бійцям чотирьох підрозділів.

Про це Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі, передає видання “Чернівецький промінь”. 

«Відвідав наших захисників на Донбасі, де тривають запеклі бої. Відвіз бійцям найнеобхідніше. Заїхав у чотири підрозділи – 28 окрему механізовану бригаду, батальйон «Свобода», 5 київську окрему штурмову бригаду та 127 батальйон 112 бригади ТРО Києва. І передав у якості благодійної допомоги загалом 200 fpv-дронів, кілька квадрокоптерів DJI MAVIC 3, 7 систем РЕБ та броньований автомобіль «Кобра» – його придбав за підтримки міжнародних партнерів мій брат Володимир», – повідомив Віталій Кличко.

Мер Києва також зазначив, що для 5 штурмової бригади минулого року з бюджету столиці було виділено 83 мільйони гривень, а в поточному році – вже 50 мільйонів. За кошти киян бригада закупила кілька сот fpv-дронів, квадрокоптерів DJI MAVIC 3T та MAVIC 3 Termal/Pro. А також вантажні авто, шини та запчастини до автівок, відзначив Кличко.

112 бригаді ТРО Києва минулого року столиця виділила понад 230 мільйонів гривень і продовжить фінансувати потреби підрозділу цього року, додав мер.

«Громада столиці й надалі допомагатиме бійцям, які бʼються на передовій, та надаватиме необхідну допомогу», – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що Віталій Кличко вдруге поспіль зустрічав Новий рік на Донбасі разом з бійцями. Він привіз захисникам дрони, хімічні грілки та різне спорядження. 

Наприкінці січня цього року Віталій Кличко вчергове побував на «нулі». Привіз кільком підрозділам, які захищають Донецьку область, по 100 FPV-дронів та системи РЕБ.

Зазначимо, що брат мера Володимир Кличко в лютому 2024 року привіз на передову 130 FPV-дронів, квадрокоптери Mavic-3 та броньований автомобіль «Кобра» батальйону «Свобода»,  28 бригаді Лицарів зимового походу та 72 бригаді Чорних Запорожців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини