Нардеп Мазурашу вийшов з партії “Слуга народу”

15.02.2024

“Така партійність точно не для мене…”, – заявив буковинський парламентарій

Народний депутат України Георгій Мазурашу, який представляє у парламенті Буковину, припинив членство в пропрезидентській партії “Слуга народу”.

Про це обранець повідомив 9 лютого, на своїй сторінці у Фейсбук, пише видання “Чернівецький промінь”.

“З 24.01.2024 повернувся в статус безпартійного, яким був висунутий і обраний народним депутатом України на виборах 2019, як представник команди Володимира Зеленського «Слуга народу».

По життю я був «принципово безпартійним»:)

У свою першу в житті партію – «Слуга Народу» – вступив навесні 2021 р., повіривши (наївно, як виявилось) у твердий намір і перспективи очистити політичну силу, яку поедставляю в парламенті, від тих, які «злили» місцеві вибори, повтсувавши від «СН» немало вчорашніх плюючих у Зеленського та його прихильників і т.п.

Коли партію очолила Олена Шуляк, я, разом з вітаннями, одразу сказав, що мене саме це цікавить – очистити від тих, які «злили» місцеві вибори, і системно працювати над поверненням довіри з боку дезорієнтованих прихильників «СН» 2019. Інакше, сказав прямо, вийду назад з партії. Олена запевнила, що так і будемо працювати, до чого я прагнув.

Але… Не так сталось, як гадалось…
Більше того, навіть саму паривю, як бачу, поступово передають в руки опонентів, які тепер типу стали «своїми», або просто «так треба» комусь, не дуже розумію.
Така партійність точно не для мене…

Звісно, не обговорюється питання підтримки з мого боку, як нардепа, всіх ініціатив, спрямованих на виконання конкретних пунктів програм Зеленського та «Слуги народу» – це однозначно і без варіантів зміни позиції.”, – йдеться у повідомленні.


  Мазурашу також повідомив, що й надалі залишається у фракції “Слуга народу”.


“Щодо фракції «Слуга народу»…
Я залишаюсь у рідній фракції.
Не дуже хотілось би виходити, хоча реально вже достатньо некомфортно перебувати там разом з деякими особами, які, на мою думку, працюють проти інтересів України та народу…

А головне – за 4 роки 5 місяців і 12 днів роботи в парламенті рідна фракція жодного разу не підтримала жодну мою закоеодавчу ініціативу:((
Ну, не моде ж бути так, що з понад 70 законопроектів, які подані з ініціативи нагих з Володимиром Олександровичем виборців або просто однозначно підтртмані ними, жодна, прям жодна-жодна не заслуговує на аідтримку рідною фоакцвєю.
Дивне у нас якесь «рідство»:)

І до «диверсійного», антиконституційного, «кріпацького» і антинародного урядового законопроекту 10449 я подав альтернативний. Єдиний з фракції «Слуга наррду». І що? Фракція підтримала?.. Ні:(((

Може, станеться диво, і до другого читання рідна фоакція підтррмає сої правки відповідно до альтернативного 10449-1… Раптом.
Або…

Думаю, коли ж знайдуться більш впливові колеги-мажоритарники і зініціюють створеннягрупи, наприклад, «Слуга народу 1». Тоді можна буде запропонувати фоакції коаліційну угоду з умовою, що будемо вносити проекти на виконання пунктів програм «Зеленського і «Слуги народу», інше – виключно на покращення мотивації і соцзахисту військових, підтримку економіки і громадян.
Я одразу вийшов би з фракції і вступив би в таку групу;)

Та й від виборців все частіше чую запитання, мовляв, чому я ще в цій фракції… Допрацювплись…:(“, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини