Капела бандуристів запрошує чернівчан на “Зимову казку”

12.01.2024

Національна капела бандуристів України – запрошує чернівчан на різдвяний концерт «Зимова казка»

Найстарший творчий колектив України зі 105-річною історією –Національна капела бандуристів України – запрошує чернівчан на різдвяний концерт «Зимова казка». Подія відбудеться 22 січня у Філармонії та пройде в рамках всеукраїнського концертного турне. Початок о 18:30.

Капелу зараз складають 45 музикантів-чоловіків, що одночасно співають та грають на бандурах. Музиканти колективу вже більш як 100 років бережуть та несуть в собі той прадавній ген українського кобзарства, що притаманний лише нашому народу, і який, не дивлячись на всі намагання тоталітарних режимів знищити його, тільки загартувався та зміцнів. Кожен рік капела проводить конкурс, щоб відібрати до своїх лав найдостойніших, найталановитіших та найяскравіших, щоб і далі плекати цю унікальну культурну рису.

Також не оминула капелу жорстока і цинічна війна росії проти України: на цей момент 9 артистів капели бандуристів зі зброєю в руках захищають рідну землю від російської агресії в лавах Збройних Сил України.

«Зимова казка», яку представить капела 22 січня у Чернівцях – це унікальна програма, зазначають у колективі. Від решти концертних програм Капели бандуристів вона вирізняється ретельно відібраними колядками та щедрівками з усіх куточків України. Серед них, загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та сучасні – і вся ця барвиста мозаїка складеться на сцені Філармонії у цілісну картину справжнього зимового дива.

«Замість конферансу звучатимуть віншування та щедрування, що створює у глядача враження проведення концерту на «одному диханні», а ніжний жіночий вокал солістки Яни Ілларіонової, вплетений в суцвіття чоловічих голосів, додасть дійству неповторного колориту. Отже, не пропустіть, концерт Національної капели бандуристів України 22 січня у Філармонії. Відчуємо казкову атмосферу музичного українського Різдва разом!» – запрошують на подію організатори.

Програма концерту розрахована на 1 годину 30 хвилин без антракту.

Квитки можна придбати за посиланням.

 Розклад концертів турне капели:
14.01 / 18:00 – Рівне (Міський будинок культури)
15.01 / 18:30 – Львів (Філармонія)
17.01 – Миколаїв (Львівська обл.) Міський палац культури
18.01 / 17:00 – Жидачів (МБК “Удеч”)
19.01 / 18:30 – Тернопіль (Драмтеатр)
20.01 / 17:30 – Долина (Міський будинок культури)
21.01 – Мукачево (Палац культури і мистецтв)
22.01 / 18:30 – Чернівці (Філармонія)
26.01 / 18:30 – Біла Церква (Будинок органної та камерної музики)
28.01 / 19:00 – Київ (Культурний кластер “Краків”)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини