Обшуки в буковинського нардепа, сина мера Сокирян, Володимира Козака: що відомо

21.11.2023

Причина обшуків невідома
21 листопада, НАБУ провело обшуки у Володимира Козака, – народного депутата з Буковини, сина мера Сокирян Василя Козака.


Про це повідомив у телеграм-каналі нардеп “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко, передає видання “Чернівецький промінь”.

 У декількох депутатів тривали обшуки, зокрема у Сергія Лабазюка.

“В народного депутата Лабазюка ( фракція “За майбутнє”) прямо зараз НАБУ проводить обшук”, – стверджує нардеп. 

Згодом, нардеп повідомив, що обшуки також тривають у депутата “Слуги народу” Володимира Козака.
“І ще в одного депутата (цього разу з транспортного комітету) НАБУ зараз проводить обшук – депутата Козака (Слуга народу). Урожайний день”, – зазначає Гончаренко. 

Що відомо про Володимира Козака.

Володимир Васильович Козак — український юрист, підприємець. Народний депутат України 9-го скликання. Є експертом з питань експорту та залучення інвестицій. Член Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 68 у списку.
За даними руху Чесно, 8 листопада 2021 року Ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков оприлюднив список депутатів, які увійдуть до створеного ним міжфракційного об’єднання під назвою “Розумна політика”. Був у цьому списку.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 68 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

Підприємець. Юрист, експерт з питань експорту та залучення інвестицій. Обіймав посаду директора компанії “Буковинський сад”.

Працював юрисконсультом корпорації “Сварог Вест Груп”.

Закінчив юридичний факультет КНУ ім.Т.Г.Шевченка та Національну академію державного управління при Президентові України (спеціальність “державне управління — управління суспільними процесами”).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи