“Тупо оголошувати тривогу в Чернівцях”. Соратник Арестовича закликав владу змінити порядок повітряних тривог

16.11.2023

Потрібно прийняти рішення, яке “дозволить не втратити залишки економіки”, вважає Юрій Романенко

Соратник Арестовича Юрій Романенко закликав владу змінити порядок повітряних тривог. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Дорога владо, пора змінювати і змінювати радикально протокол повітряних тривог. Зараз десь летить один Міг-31 і по всій країні діти в школах не навчаються, зупиняється виробництво, транспорт, як наслідок – економіка в цілому. Якщо Росія буде тримати Міг-31 24 години сім днів на тиждень, то у нас буде тривога, яка завершиться економічним та організаційним колапсом. 99% українців ігнорують проблеми з Міг-31, тому що на рівні здорового змісту усвідомлюють реалістичність ризиків”, – йдеться у повідомленні.

Романенко вважає, що замість того, щоб кожен раз повідомити про тривогу і паралізувати економіку, потрібно просто повідомити про проблему і ретельно стежити за напрямком запуску ракети. У разі запуску ракети давати сигнал бігти в укриття на конкретному напрямку.

“Ну погодьтесь тупо оголосити тривогу в Чернівцях чи Франківську, коли літак летить в Брянській області. Загроза ймовірна для Києва, але Київ сьогодні в принципі добре закритий. Тому гіпотетичні жертви можливі, але при запуску 1-2 ракет мінімальні. Диференціація загроз за підсумками ударів 23 листопада минулого року дозволила нам пережити зиму, тому що енергетики розвантажували потужності в напрямку вірогідних ударів, а не зовсім все. Зараз потрібна така ж диференціація на рівні всієї економіки і держави. Потрібно прийняти це рішення, яке дозволить не втратити залишки економіки”, – каже Романенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини