Київ заклав у бюджет-2024 мільярд гривень для ЗСУ, незважаючи на забрані у громади кошти, – Кличко

13.11.2023

Міська влада знайшла можливості допомагати захисникам і в наступному році, попри те, що парламент вилучив з місцевих бюджетів військовий ПДФО

Київ підготував проєкт міського бюджету на 2024 рік. Зокрема, у наступному році планують спрямувати мільярд гривень за програмою “Захисник Києва” на підтримку українських військових.


 Про це повідомив у Telegram мер Києва Віталій Кличко, передає видання “Чернівецький промінь”.


«Київ підготував проект бюджету столиці на наступний рік. При тому, що парламент фактично позбавив столицю та інші міста й селища можливості допомагати ЗСУ, забравши військовий ПДФО, Київ продовжить, як зможе, підтримувати наших захисників. У 2024 році столиця спрямує ще мільярд гривень за програмою «Захисник Києва» на підтримку наших воїнів. А також – продовжить залучати допомогу від наших партнерів, щоб передавати на фронт найнеобхідніше», – повідомив Віталій Кличко.

Мер Києва запевнив, що, попри скорочені фінансові можливості, столиця й надалі допомагатиме військовим підрозділам, які будуть звертатися по допомогу. 

«Громади й так сплачували в Держбюджет 40% ПДФО, а столиця – 60%. Тепер же у громад заберуть ще більше коштів. Про які навряд чи побачимо детальні звіти від центральної влади – куди саме вони пішли. Але ми продовжимо, в умовах  обмежених можливостей допомагати ЗСУ, військовим підрозділам, які до нас звертаються», – підкреслив Кличко.

Раніше повідомлялося, що у 2023 році Київ передбачив понад  6,2 мільярди гривень на підтримку ЗСУ. 


Також повідомлялося, що 10 листопада Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт, який передбачає передачу податку на дохід фізичних осіб військових від місцевих громад до державного бюджету заднім числом, з 1 жовтня поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи