На Буковині оштрафували 112 порушників природоохоронного законодавства

26.09.2022

Заступник начальника Державної екологічної інспекції Карпатського округу Вадим Колегай під час зустрічі з представниками ЗМІ проінформував про роботу Інспекції під час дії військового стану. 

Він зазначив, що у відповідності до Постанови КМУ від 13.03.2022 №303 “Про припинення заходів державного нагляду державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану» Інспекцією не проводяться заходи державного нагляду.

Однак наголосив, що державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища залучаються правоохоронними органами в якості спеціалістів в рамках кримінальних проваджень для оглядів місця подій та надання допомоги в частині природоохоронного законодавства. 

З початку військового стану працівники взяли участь у 11 слідчих діях, які проводилися правоохоронними органами на території Чернівецької області. Крім того, Інспекція на виконання Доручення Держекоінспекції України від 23.03.2022 №63 проводить заходи в частині недопущення виникнення пожеж на території області. 

Вадим Колегай зазначив, якщо в ході даних заходів держінспекторами виявляються інші порушення вимог природоохоронного законодавства, винних осіб притягують до адмінвідповідальності. Так за даний період до адміністративної відповідальності притягнуто 112 осіб на суму 32,317 тис.грн, які сплачено в повному обсязі.

Основними порушеннями, які виявлялися, були спалювання побутових відходів, засмічення лісів, порушень правил водоохоронного режиму тощо.

Вадим Колегай закликав краян бути свідомими, не допускати порушень природоохоронного законодавства та робити все залежне від кожного з нас заради збереження довкілля та України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини