Кілька причин придбати iPhone 11

05.07.2022

Розробники Apple прибрали з лінійки один з актуальних смартфонів Айфон XR. Основна особливість у тому, що цей пристрій сподобався багатьом користувачам через невисоку вартість, велику кількість додаткових функцій. Крім того, модель була досить автономною. На зміну йому прийшов айфон 11, який дуже відрізняється від свого попередника. Однак якщо порівнювати з нинішнім айфон 13, то обидва пристрої мають ряд недоліків, з якими готові миритися не всі користувачі.

Технічні характеристики iPhone 11

Зараз з’явилися і більш популярні моделі, але попри це у продажу можна знайти iphone11 128. Багато користувачів відзначають, що цей пристрій — найкраще рішення у сфері ціна-якість. Таким чином, непотрібно переплачувати величезні кошти, адже можна придбати більш дешевий девайс. Крім того, у нього є багато переваг. Це дозволяє за відносно невеликі кошти стати власником відомого на весь світ флагмана.

Переваги iPhone 11:

• Це потужний процесор А13 bionic. Пристрій відрізняється автономністю та ідеально підійде для людей, які звикли тривалий час користуватися пристроями.

• Телефон ідеально підходить для людей, котрі частину вільного часу проводять за іграми. На ньому можна змонтувати просте відео.

• Однак, якщо порівнювати цей пристрій з айфоном 13, то можна відзначити ряд недоліків. Насамперед — це якість зйомки.

Основні особливості та переваги iPhone 13

В iPhone 13 якість зйомки дійсно краща, попри те, що і iPhone 11 знімає гідно. Особливо тішить можливість зйомки у нічний час. Це можливо завдяки наявності нічного режиму. Завдяки йому зйомка виходить яскравою та соковитою. Але на фронталці на жаль немає нічного режиму, тому все ж таки доведеться обзавестися додатковим спалахом, або спеціальною кільцевою лампою для створення роликів у темряві.

Істотно відрізняються і рамки на екранах. Багато хто наголошує, що істотним недоліком iPhone є наявність рамки. Однак виробники не поспішають її прибирати. Основний недолік iPhone 13 — висока ціна. Айфон 11 вважають народним смартфоном через відносно невисоку вартість і велику кількість переваг. Насамперед — це флагман, хоч і трохи застарілий, порівняно з новими розробками. Однак для звичайного користувача, який знімає відео для власного використання, це добрий варіант, особливо у версії 128 гігабайт. Така кількість пам’яті дозволяє завантажити величезну кількість нових програм. Для блогерів такий пристрій не підійде, через якість знімання. Вона значно гірша, ніж у айфон 13. Це пов’язано з використанням вдосконаленого блоку камер у найсучасніших моделях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини