Замість боротьби з ворогом, СБУ займається політичними інтригами

01.06.2022

Осачук закликав правоохоронців покласти край “заробітчанству у погонах”

Звинувачення в крадіжці автівок начальник ОВА назвав безпідставними і продемонстрував акти, згідно з якими всі машини перебувають на фронті.

Чернівецька ОВА діє в рамках законодавства. Звинувачення щодо нібито дотичності працівників військової адміністрації є маніпулятивними, не доведеними в суді і такими, що не відповідають дійсності.

Про це заявив начальник Чернівецької ОВА Сергій Осачук.

Також, за його словами, безпідставні звинувачення надзвичайно шкодять репутації Чернівецької ОВА, яка з самого початку координує волонтерський рух на Буковині.

Один із заступників Осачука, який вільно володіє румунською мовою, всього лише займався перевезенням автівок “швидкої” із Сучави, коли вони вже прибули із Італії.

Звинувачення в крадіжці автівок начальник ОВА назвав безпідставними і продемонстрував акти, згідно з якими всі машини перебувають на фронті.

Голова ОВА зазначив, що мішенню цих звинувачень є не хтось із його заступників, а він, через те, що хоче покласти край контрабанді та іншим незаконним оборудкам на території області.

Осачук закликав правоохоронців покласти край “заробітчанству у погонах” і разом працювати над охороною порядку на Буковині.

Коментарі
 • Потрібно починати з себе, бо коли прийшов до влади – обіцяв багато кого змінити, але по відомій нам причині все залишилося на своїх місцях… Тому вважаю це робота на публіку:)… Взагалі то я знаю що на цій війні наживається майже вся влада і чернівецька також!

 • Навряд чи Служба Безпеки України буде псувати свою репутацію і безпідставно висувати звинувачення оточенню Осадчука… Скоріш за все, сам пан Осадчук найняв горе-журналістів, аби “зробили йому лице і відмили руки від бруду”. Яке б відео не переглядали на You Tube, кругом йде реклама саме з цим роликом. Підкрадаються сумніви щодо непричетності політиків до розкрадання. Забагато вже виправдань перед суспільством.

 • А чому ж ви , вельми шановний не побороли контрабанду , важко побороти ? Коли сам іі і очолив?

 • Наша влада проти народу ,вона допомагає тільки собі і собі та нікому крім себе

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи

  Останні новини