На замовлення проросійських сил БукІнфо продовжує розхитувати ситуацію на Буковині

26.05.2022

Інтернет ресурс Сергія Зарайського знову зловили на брехні

25 травня на сайті БукІнфо з’явилась інформація нібито Голова ОВА Осачук пролобіював через Чернівецьку митницю ввезення в Україну нового елітного авто, як гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ.  Насправді ж це виявилось черговою маніпуляцією.

Позашляховик для потреб Збройних сил України ввозили через “Волонтерський штаб захисту Буковини”. Володимир Дорош запевняє, за час введення воєнного стану вдалось придбати або отримати в подарунок чимало автівок, які нині виконують бойові завдання.

Ми ввезли щонайменше 10-ки автомобілів в тому числі і FORD. Цей автомобіль був ввезений і переданий наших хлопцям на передову

Про усю отриману допомогу волонтери звітують. Передача цього нібито елітного позашляховика також зафіксована на відео. Щоправда автівка майже на 20 років старша, ніж це видають місцеві журналісти, розповідає Володимир Дорош.

Автівка початку двохтисячних. Ми ту машину знімали біля нашого волонтерського штабу. Ми обізвали його «Джміликом». Він мав пройти обслуговування, правильне екіпірування по кольору

Голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук на своїй сторінці у соціальних мережах розповів, що за запитом командира військової частини А2582 позашляховик FORD-F-250 2002 р., червоного кольору із номерним знаком F95GDV, VIN код 1FTNX21F22EC60664 ввезено через державний кордон та передано нашим десантникам для виконання військових завдань.

Фото FORD-F-250 після фарбування

Фото отриманого FORD-F-250 2002 року випуску

А черговою маніпулятивною брехнею опозиційних політичних кланів будь-що намагаються розхитати ситуацію на Буковині. Тому такі вкиди інформації є нічим іншим як злагодженою роботою проросійських сил.

Класно вчора продемонстрували хто з ким працює в тандемі. Які йдуть медіагрупи, коли пише одне інфо, а підхоплює друге ТРК і роблять вигляд ніби тут викрили величезну зраду. Інформаційна війна росії є не менш ефективною зброєю проти нашого народу, ніж віна на полі битви, – сказав Сергій Осачук.

Нагадаємо, власник БукІнфо Сергій Зарайський неодноразово був помічений в співпраці з проросійськими силами. Зокрема, він тісно пов’язаний з нардепом від ОПЗЖ Михайлом Папієвим.

Окрім того, замовні статті на БукІнфо у Сергія Зарайського вартують від 50 до 200 доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини