Клічук не зміг пропхати в БДМУ свого ректора

08.02.2022

Кандидат від «Єдиної альтернативи» не переміг на виборах ректора БДМУ

Сьогодні у Буковинському державному медичному університеті відбувся другий тур виборів ректора. До другого туру вийшли Віталій Максим’юк та Оксана Андрієць. Але жоден з кандидатів отримати перемогу не зміг. Як і тиждень тому найбільшу кількість голосів отримав пункт «не підтримую жодного кандидата». Цей пункт у виборчих бюлетенях позначили 331 виборець із 772 проголосувавших.

Кандидат, якого активно підтримував мер Роман Клічук та його партія «Єдина альтернатива», набрав лише 255 голосів, а щоб стати ректором необхідно було отримати сьогодні 387 голосів. Оксану Андрієць підтримали 182 виборці.

Оскільки жоден з кандидатів не набрав у другому турі більше 50% від кількості проголосувавших, другий тур вважається таким, що не відбувся. Тепер згідно закону мають оголосити новий конкурс.

Нагадаємо, за інформацією чернівецьких ЗМІ, Роман Клічук та забудовники із партії «Єдина альтернатива», робили ставку на Віталія Максимюка, оскільки в подальшому розраховували отримати приміщення «Палацу Академічний» та колишнього готелю «Брістоль», які належать БДМУ.

Коментарі
  • Губа не дура у мэра. А какое отношение он имеет дворцу АКАДЕМИЧЕСКИЙ, его из руин вытащил Пишак. Тогда наш университет привел его в полное аварийное состояние. Да и гостиница Бристоль в руках города быстро придет в состояние руины…

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Реванш ОПЗЖ в облраді

    Останні новини