Золотий мер: Клічук похвалився дорогим ремонтом та італійським мармуром у своєму кабінеті

07.02.2022

Міська влада просто знущається з чернівчан

У Чернівцях триває бал під час чуми. На тлі останніх повідомлень про підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті, на газ, на воду, електрику і тепло – чернівецький міський голова Роман Клічук завершив фешенебельний ремонт у власному кабінеті. Про це в авторській програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів ведучий Святослав Вишинський.

«Інакше як жлобством назвати це неможливо. Спочатку мер відгородився від людей турнікетом і охороною. Потім, за інформацією внутрішніх джерел, установив куленепробивні вікна у своєму кабінеті. Ну а тепер нарешті – устелив кабінет плитами з італійського мармуру.

Це ви рахуєте останню копійку, аби купити ліки та оплатити комуналку, яку вам же підняв дорогий Роман Васильович. А він тимчасом викладає стіни і підлогу італійським мармуром. Аби всі йому заздрили. Аби ви, прості люди, ковтали слину і нагинали спину, заходячи до кабінету сонцесяйного.

Як у нього взагалі вистачило розуму витрачати мільйони на оновлення службового кабінету – в той час як більшість городян недораховуються грошей аби купити продукти? Аби придбати ліки? Аби оплатити комуналку? Вартість якої Роман Клічук і його партія протягом року підняли удвічі!», – наголошує Вишинський.

Телеведучий переконаний, що чернівецька влада просто знущається з простих людей. Вони отримують фантастичні зарплати, присвоюють земельні ділянки, нерухомість і мільйони з міського бюджету, а потім показово, перед очима простих людей, викладають кабінети мармуровими плитами.

«А що буде далі? Коли в міській раді з’являться діамантові люстри та золоті унітази? У скільки разів потрібно ще підняти тарифи, аби мер обзавівся золотим Мерседесом? Скільки грошей потрібно вижати з простих людей, аби чиновники наїлися і збудували палаци?», – підсумовує Святослав Вишинський.

Коментарі
 • Це не ВЛАСНИЙ КАБІНЕТ мера – це приміщення, яке належить ГРОМАДІ. Приміщення у історичній будівлі з історичними інтерєрами та меблями. Хто дозволив спотворити кабінет, який не наважувались “ремонтувати” навіть у комуністичні часи, кабінет, який бачив багато мерів. Чому мовчать депутати, захісники історичної спадщини?
  Чи цей пан облаштувався тут назавжди?

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи

  Останні новини