Рятують бізнес Клічука: «Єдина альтернатива» проти заборони продажу алкоголю у нічний час в Чернівцях

27.01.2022

Не зважаючи на доповідь прокурора міста про важкі злочини, які скоюють у стані алкогольного сп’яніння, Клічук та «Єдина альтернатива» виступили проти скасування торгівлі спиртним вночі

Заборона на продаж алкогольних напоїв вночі діє практично у всіх обласних центрах України, однак в Чернівцях таке рішення прийняти не можуть через супротив міського голови Романа Клічука та його більшості.

Сьогодні, на сесії чернівецької міської ради, депутат від фракції «Народний контроль» Михайло Яринич, запропонував скасувати у Чернівцях продаж алкоголю вночі. Свою позицію депутат аргументував виступом прокурора міста, який розповідав про тяжкі злочини, що скоюють громадяни  під дією алкоголю.

«На початку сесії, всі ми чули інформацію про криміногенну ситуацію у Чернівцях, яку нам довів прокурор міста. Більшість важких злочинів у Чернівцях – це вбивства, замахи на вбивства, вони відбуваються в стані алкогольного сп’яніння», – повідомив депутат Яринич.

Однак інформація про скоєння важких злочинів у стані сп’яніння не вплинула на мера Романа Клічука та депутатів його більшості. Рішення не принйяли, «за» проголосувало лише 14 депутатів. Проти скасування продажу алкоголю в нічний час виступили мер Роман Клічук, секретарка міськради Марина Кирилюк та партія «Єдина альтернатива».

Нагадаємо Роман Клічук є власником ТОВ «Рома», яка займається займається дистрибюцією алкогольних напоїв у більшість магазинів Чернівців.

Вчора у Чернівцях, чоловік, у стані алкогольного сп’яніння, ледь не зарізав “товариша по чарці”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини