Міська влада знову підвищує комунальні тарифи: чернівчанам доводиться виживати

27.01.2022

У слід за підняттям вартості на централізоване водопостачання та проїзд у маршрутках, міська влада хоче збільшити вартість опалення

Чергове здорожчання комуналки. Влада підготувала чернівчанам сюрприз. Містяни лютують, адже аби заплатити за комуналку доводиться обирати в чому цього разу собі відмовити.

Попри те що центральна влада заборонила збільшувати вартість теплопостачання для населення, міська рада вирішила стягувати з чернівчан абонплату за цю послугу, а також містяни змушені платити за опалення місць загального користування.

Дмитро: Прийняли комуніке Кабмін і асоціація мерів міст, що не будуть підвищувати в цей період. Але знайшли лазейку і увели два пункти: абонентна плата і за функціонування. Це два платежі ми маємо платити у КЖРЕП і тепломережу.

Окрім того, з 1 січня у Чернівцях дорожчала вартість водопостачання. Поки люди святкували виконком збільшив вартість проїзду у маршрутках майже вдвічі.  Нині ж вирішили збільшити вартість теплопостачання. Відповідний проєкт рішення оприлюднений на сайті міськради. Чернівчани обурені, бо ж ледь зводять кінці з кінцями.

Віра: Я пенсіонер і це для мене дуже дуже важко

Арора: Пенсія маленька, а тарифи такі. Пенсію маю 3600, а за квартиру плачу 3300, що мені лишається?

Лідія: Дуже погано, я не знаю як це буде. Я плачу це, потім на ліки, і мені нічрого не лишається. Мені душа болить

Анна: Чернівці маленьке місто і ми на рівні столиці щодо тарифів. Таке співвідношення. У нас ціни як в Києві, так і в Одесі, і Чернівці. Тому трошки не приємно.

Щоправда почне діяти цей тариф з осені. В цьому опалювальному сезоні буде діяти меморандум підписаний між Президентом, Урядом та мерами міст про не підвищення тарифу на теплопостачання. Тож завдяки цьому чернівчани поки платитимуть 1204 грн/Гкал. Різницю в тарифі покриває держава, і в грудні на рахунки чернівецької міськради надійшло 108 млн грн з держбюджету. Тож тепер міськрада спробує отримати від держави ще більше коштів. А чернівчан чекає стрімке здорожчання опалення по затвердженому тарифу вже восени цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини