Альтернативні шкурняки: Клічук хоче віддати землю керівнику своєї партії Володимиру Морозу

26.01.2022

Забудовнику Володимиру Морозу на сесії міськради виділять земельну ділянку на вулиці Головній

«Єдина альтернатива» спробує своєю більшістю протягнути на сесії міськради черговий «земельний шкурняк». На сайті міськради зареєстрували проєкт рішення, яким передбачають надати керівнику політичної партії «Єдина альтернатива» та голові фракції цієї політсили в облраді Володимиру Морозу дозвіл на складання я проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Головна,190-А.

Цікаво, що ще одну ділянку за цією ж адресою отримає ТОВ “ЦИФРА ТМ”, беніфіціаром якої депутат «Єдиної альтернативи» Володимир Мороз був до 2020 року. Про це пишуть в одній із спільнот у мережі Фейсбук.

«Віддають своїм. Керівнику фракції “Єдина Альтернатива” в Чернівецькій обласній раді Володимиру Морозу. Як то кажуть – війна війною, а дерибан за розкладом.

Цікавим в цьому схематозі є й те, що в рішенні відводиться земля за тією ж адресою не тільки фізичній особі Морозу В.В., а й ТОВ “ЦИФРА ТМ”, беніфіціаром якої Мороз був до 2020 року .

Звичайно, можна сказати, що це співпадіння (не думаю!) і це ніякий не дерибан, а просто фірма та її колишній шеф випадково можуть стати власниками ласої землі за одною адресою . Випадково. Але може і не випадково ! Можливо вони просто всіх на…ть і вважають ідіотами прикриваючись патріотичною риторикою. В першу чергу – дурять своїх же виборців…», – наголошують у спільноті.

Коментарі
  • Есть такая настольная игра-“пинг-понг”. А еще была хорошая советская комедия-“Ты мне,я тебе”.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Реванш ОПЗЖ в облраді

    Останні новини