Клічук хоче за 215 млн грн відремонтувати 3,5 км дороги

20.01.2022

Вартість ремонту втричі дорожча ніж в середньому по Україні і за 1 кілометр доведеться заплатити майже 60 млн грн

Заробити 140 мільйонів гривень у Чернівцях  – не проблема. Відповідну пропозицію нещодавно опублікував департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради. Влада пропонує відремонтувати 3,5 км дороги за ціною втричі дорожчою, ніж середня вартість 1 км поточного ремонту по Україні.

Чернівецька міська рада розпочала підготовку до нового сезону ремонту доріг. Та оголосила тендер на поточний ремонт вулиці Галицький шлях, яка вважається дорогою загального користування М-19.   Правда не усієї, а лише відрізка та без заміни комунікацій. У дорожників такий ремонт називається середнім.

За словами міністра інфраструктури України Олександра Кубракова середня вартість ремонту 1 кілометра дороги у 2021 році вартувала трохи більше 20 мільйонів гривень.

У Чернівцях же вартість 1 кілометру чомусь втричі більше. Адже за 215 млн грн з міського бюджету хочуть відремонтувати понад 3,5 км дорожнього полотна. Відтак, вартість одного кілометра становитиме 59 млн грн, а об’єктом на якому підрядник зможе заробити понад 140 мільйонів гривень стане вулиця Галицький шлях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини