Кого боїться Клічук? Мер встановив у своєму кабінеті куленепробивні вікна

13.01.2022

Міський голова Чернівців, який і кроку не ступає без приватної охорони, тепер вирішив, що в нього стрілятимуть через вікна

Під час передвиборчої кампанії Романа Клічука особисто охороняло чотири бійці «Тигру», які їздили з ним на усі зустрічі з виборцями та ходили з ним по місту. Клічук спочатку брехав, що не має охорони, але потім був змушений зізнатись, що дурив чернівчан, і насправді боїться через якусь міфічну загрозу його життю.

Та після виборів ситуація не змінилась. Клічука охороняють всюди, але він відверто обманює чернівчан заявляючи, що ніякої охорони в нього немає. Ситуація дійшла до абсурду, і мера охороняли два бійці «Тигру» та чотири поліцейських на зустрічі з журналістами. Але не зважаючи, що вони стояли прямо за спинами журналістів, мер знову збрехав, що він не знає хто ці молодики і невдало пожартував, що це журналісти прийшли з охороною.

Не так давно міський голова працевлаштував одного із працівників «Тигру» в міськраду і тепер він стоїть за спиною мера в сесійній залі. На зустрічі з мешканцями «Гравітону» чернівчани знову помітили чотирьох бійців «Тигру» серед натовпу. Та схоже тепер мер вирішив, що в нього стрілятимуть через вікна, адже під час ремонту в своєму кабінеті поставив куленепробивне скло. Про це розповів в своєму ефірі журналіст Василь Забродський.

«Ось тут вікна нашого мера, якщо підійти в першій половині дня, коли сонце світить прямими променями у вікна, ви побачите що вікна мера виблискують іншим відтінком, ніж всі інші. А все тому, що під час ремонту в його кабінеті поставили куленепробивне скло. Наш мер мабуть боїться, що в нього стрілятимуть через вікно», – розповів Василь Забродський.

Коментарі
  • А хто погодив реконструкцію кабінета міського голови в історичній будівлі, хто погодив знищення історичних інтерєрів та дизайн як у сауні?

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Реванш ОПЗЖ в облраді

    Останні новини