Клічук підвищив вартість проїзду у чернівецьких маршрутках до 9 гривень

11.01.2022

Команда Клічука з другої спроби таки змогла проголосувати за здорожчання проїзду у Чернівцях

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету чернівецької міської ради під головуванням мера Романа Клічука з другої спроби таки прийняли рішення підвищити вартість проїзду в маршрутках до 9 гривень з 1 лютого. Цей же тариф встановили і для маршруток в режимі спецперевезень. За це рішення проголосувало 8 членів виконкому.

Рішення не змогли прийняти з першої спроби. Тож Клічук оголосив перерву, після якої Сергій Андрущак та Олександр Ставчанський, які утримались під час першого голосування, підтримали рішення. Підтримали підвищення тарифу представники «Єдиної Альтернативи» Роман Клічук, Марина Кирилюк, Євген Маховіков, а також Валерій Другановський, Денис Затірка та секретар виконкому Сергій Добржанський.

Під час обговорення проєкту рішення, член виконкому Сергій Андрущак запропонував внести зміни і запровадити пільговий проїзд для ветеранів АТО\ООС та школярів за рахунок перевізників. Однак цю пропозицію не підтримали представники команди Клічука і сам мер.

До цього рішення діяв тариф у 5 гривень, а в режимі спецперевезень, який запроваджений вже другий рік, 7 гривень. Тож вартість проїзду у маршрутках підвищили на 4 гривні.

«Встановити з 1.02.2022 року тариф на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування в межах території Чернівецької міської територіальної громади у розмірі 9,00 грн. в автобусах, які виконують перевезення пасажирів у звичайному режимі, в режимі маршрутного таксі та в автобусах, що працюють в експресному режимі руху.

Тимчасово, з 1.02.2022 р. на період роботи громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень, встановити вартість однієї поїздки у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування в режимі спеціальних перевезень, у розмірі 9,00 грн.», – йдеться у рішенні виконкому.

Нагадаємо, з 1 січня команда Клічука суттєво підвищила тариф на водопостачання у Чернівцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини