При владі у Чернівцях дуже багаті люди, вони не розуміють малозабезпечених, – Антоніна Бабюк

24.12.2021

Депутатка міськради обурюється, що міська влада відмовляється виділяти кошти на соціальні програми для малозабезпечених чернівчан

Керівництво міста не хоче виділяти кошти на соціальні програми для малозахищених верств населення. Про це в програмі «Чия правда» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповіла депутатка міськради від фракції «Команда Михайлішина» Антоніна Бабюк.

За словами депутатки міськради до влади у місті прийшли багаті люди і вони не розуміють малозабезпечених та їх потреби. Натомість фракція «Команда Михайлішина» відстоює інтереси саме цієї категорії чернівчан та декларує захист цих людей, які потребують піклування і захисту суспільства.

«Неодноразово на сесії міськради піднімали питання про те, що у нас зовсім немає соціальних програм.

Але нинішня влада не хоче виділяти кошти для малозабезпечених, бо вони не розуміють цих людей. При владі дуже багаті люди, вони не розуміють малозабезпечених. І саме тому вони впираються і не хочуть виділяти на ці програми кошти. Вони краще 30 мільйонів поділять між собою. Вкрадуть, ніж виділять для малозабезпечених», – наголошує Антоніна Бабюк.

Проте народна обранка зазначила, що на останній сесії, попри супротив влади, їй вдалось таки змусити підтримати протокольне рішення щодо допомоги цій категорії чернівчан. Мова йде про програми забезпечення малозахищених верств населення безкоштовними ліками та пільгами на комунальні послуги. Тож депутати будуть працювати над створенням такої програми і пошуком коштів на ці потреби.

Фото: Букінфо

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Реванш ОПЗЖ в облраді

    Останні новини