Клічука на пресконференції охороняло двоє бійців «Тигру» та четверо поліцейських

24.12.2021

Кого боїться мер? Перший міський голова в історії Чернівців, який на пресконференцію прийшов з приватними охоронцями

У кіномистецькому центрі імені Івана Миколайчука сьогодні пройшла підсумкова пресконференція мера Чернівців Романа Клічука. Вхід до приміщення охороняло четверо поліцейських. А всередині  чергували двоє охоронців з приватної компанії “Тигр”.

Такі безпрецедентні заходи безпеки на звичайній пресконференції мера відверто здивували. Адже за всю історію Чернівців, ще жоден мер не користувався ні охороною поліції, ні, тим більше, приватною охороною під час зустрічі з журналістами.

Не зміг пояснити для чого охорона і міський голова Роман Клічук. Точніше, він заперечив, що у залі є охорона. Мер заявив, що він не знає хто ці молодики, і навіть вигадав, що це один з журналістів прийшов у супроводі охоронців, а у поліцейських такі правила і вони просто виконують свої обов’язки.

Та найкумедніше, що охоронець «Тигру» при цьому потрапляв у кадр прямої трансляції під час запитань журналістів. Тож до бійців «Тигру» підійшов депутат міськради від «Єдиної альтернативи» Тарас Прокоп і попросив охоронців «не світитись». Після цього охоронці вийшли в сусіднє приміщення.

У розмові з журналістом молодик визнав, що він з приватної охорони і він забезпечує охорону заходу. Але хто його наняв, наразі невідомо.

Нагадаємо, що під час виборів Роман Клічук постійно пересувався містом у супроводі кількох бійців «Тигру», але також заперечував, що користується охороною. Згодом все ж визнав, що вводив чернівчан в оману і його охороняють через якусь нібито небезпеку від конкурентів.

Також бійці «Тигру» під час передвиборчої кампанії викинули з приміщення ТРК «Чернівці» мера Олексія Каспрука та його радника Степана Руденка, які прийшли на прямий ефір до Клічука. Зараз обидва стали депутатами та входять до більшості мера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи