Клічук відмовив в оренді землі автору звернення про заборону «ОПЗЖ»

01.12.2021

«Єдина альтернатива» входить в облраді у коаліцію з «ОПЗЖ», «ЄС» та «Аграрною партією»

Сьогодні на сесії міської ради більшість Клічука проголосувала за відмову у наданні в оренду земельної  ділянки ТОВ «Чернівціоблагробуд». Як виявилось, така одностайність промерських депутатів має політичне підґрунтя.

Депутат Михайло Яринич («Народний контроль») розповів, що до даного підприємства має відношення депутат чернівецької обласної ради Петро Скорейко, який є депутатом від «Народного контролю». Саме він вже тричі виносив на розгляд сесії проєкт звернення до Президента, Верховної ради, РНБО та Мінюсту про заборону партії «ОПЗЖ» та «Партії Шарія», і з третьої спроби його таки прийняли. Саме з цим Яринич пов’язує таке синхронне голосування більшості Клічука у міськраді. Адже «Єдина Альтернатива» та «Європейська солідарність» в облраді входить в більшість з «ОПЗЖ» та «Аграрною партією».

«Я розумію, Роман Васильович, що це є виключно ваша команда. Ось таким чином ви вирішили помститись депутату від «Народного контролю», який зареєстрував проєкт звернення про заборону «ОПЗЖ». Для чого ви таким чином розбираєтесь з підприємцями? Чому не дієте по закону? Це виключно політичне рішення.

Нарешті він дотиснув обласну раду, переконав і вони прийняли рішення перед відкриттям Меморіалу Небесної сотні. Ви вважаєте це природня коаліція в облраді  «ОПЗЖ», «Аграрна партія», «Європейська солідарність» і «Єдина альтернатива».

Вчора ви відкривали меморіал, були там, у вас інші слова були. Я знаю, що ви підтримували революцію гідності, і підтримували армію, а зараз як підтримуєте «ОПЗЖ». Знаєте хто очолює майнову комісію? Представник «ОПЗЖ», а його заступником є ваш заступник Юрій Лесюк.

Я закликаю вас, не порушуйте закон, і дійте виключено у законному полі, а не політичному», – наголосив Михайло Яринич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини