Клічук побоявся без «Тигру» приїхати на зустріч з жителями Чорнівки

24.11.2021

Вже понад рік міська влада ігнорує інтереси громади Чорнівки, яка увійшла до Чернівецької ОТГ

Село Чорнівка вже рік як увійшло до Чернівецької ОТГ, але свого представника у ратуші досі не мають. Ним мав би стати староста села, однак міський голова Роман Клічук затягує з визначенням кандидатури під різними надуманими причинами. Насправді ж мер боїться, що представник громади буде не з «Єдиної альтернативи» і буде не підконтрольний йому особисто.

Мешканців Чорнівки не цікавить політика, вони чекали якихось кроків від влади, але зрештою терпець їм увірвався і люди оголосили про збори, де мали обрати свого представника. Однак міська влада вже вкотре показала свій страх зустрічатись з людьми без бійців «Тигру» і на зустріч не приїхав ані мер, ані хтось з його чотирьох заступників. Віддуватися за мерію прислали депутата «Єдиної альтернативи» Тараса Прокопа та юриста міськради. Однак депутат не придумав нічого кращого ніж збрехати людям, що мер нібито був лише вчора повідомлений про збори, хоча проінформували міську раду про це ще в понеділок.

Кандидатів на старосту села було двоє, – Володимир Гнесь, який зараз не живе у Чорнівці, та Іван Дробот, за якого у селі раніше зібрали 723 підписи.  Зрештою, під час голосування на зборах, люди підтримали кандидатуру Івана Дробота.

Чорнівчани вимагають аби Роман Клічук якомога швидше погодив його кандидатуру та виніс її на затвердження сесії міськради. Також жителі села поставили меру ультиматум, – або затверджують обраного громадою старосту, або усі жителі села вийдуть під Ратушу.

Завтра має відбутися чергова сесія міськради, тож люди чекають від Романа Клічука та його більшості нарешті активних дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини