Жителі Чорнівки обурені бездіяльністю Клічука та оголосили загальні збори

23.11.2021

Міський голова Роман Клічук затягує вибори старости села, яке входить в Чернівецьку ОТГ, через неможливість призначити «свою» людину

Село Чорнівка увійшло до міської ОТГ ще рік тому, однак влада Чернівців ігнорує їх проблеми. Згідно закону в селі мав бути обраний староста, який би увійшов до чернівецького виконавчого комітету, щоб відстоювати інтереси жителів громади. Аналогічна ситуація і у мешканців Коровії, які також увійшли до Чернівецької ОТГ і рік без старости.

У Клічука вигадують офіційні відмовки, але насправді міська влада переживає, що старости сіл будуть непідконтрольні «Єдиній альтернативі». І через неможливість призначити «свою» людину, процес затягується.

Зрештою мешканцям села увірвався терпець і вони створили ініціативну групу, зібрали 723 підписи та оголосили загальні збори села, на якому самі обиратимуть старосту. Про це йдеться у повідомленні, яке надійшло на адресу ЗМІ.

«24 листопада о 14:00 відбудуться загальні збори жителів с. Чорнівка. Вже більше року ми є частиною Чернівецької ТГ, і з тих пір сам на сам зі своїми проблемами. Весь цей час Чернівецька міська рада ігнорувала нас, та потреби нашої громади, тому ми зібрали 723 підписи та створили ініціативну групу самостійно. На даному заході буде обрано нового  голову для нашого села.

Збори розпочнуться о 14:00 в приміщенні будинку культури с. Чорнівка. З повагою ініціативна група мешканців села», – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вакцинний апартеїд

Останні новини