Через недолуге рішення міськради швидка не змогла забрати хворого на вулиці Кобилянської

19.11.2021

Пацієнта з низькою сатурацією несли на ношах через усю вулицю разом з кисневими балонами

Швидка і пожежна машини не заїдуть – МіськШеп заблокував проїзд на  вулицю Ольги Кобилянської. Чернівчани вважають, що влада порушила їхні права заблокувавши проїзд до приватної власності. З приводу встановлення металевих стовпчиків люди звернулися до поліції.

На вулицю Ольги Кобилянської відтепер зі сторони вул.Шевчченка не можливо заїхати. Сьогодні працівники МіськШепу встановили тут блокувальний стовпчик.

Медикам через недулуге рішення ратуші довелось вулицею нести хворого на ношах .

«Була заявка на транспортування киснево залежного пацієнта. Тому що без кисню у нього обвалюється сатурація нижче 40%. Заїхати на цю частину вулиці Кобилянської неможливо у зв’язку з тим, що заїзд на вулицю перекрили. Довелось пацієнта нести на ношах через всю вулицю з киснем і балонами», – розповідає власник компанії «Ambulance Express» Віктор Манчуківський.

У садочку номер 12, що на вул.О.Кобиляеської 40 також занепокоєні ситуацією, адже не знають як завтра доставити свіжі продукти, адже завгосп не впевнена, що постачальник завтра привезе дітям продукти.

Також до своєрідної комунальної пастки потрапили чернівчани, які тут проживають. Бо відтепер не можуть ані заїхати, ані виїхати з власного двору.

«Якщо ми живем в історичній частині міста, це не означає, що наші права мають бути порушені», – зазначає мешканка вул.О.Кобилянської, 53 Євгенія Дудка.

«Це автобус мого батька. Він – людина з інвалідністю. Йому потрібно буде завтра наприклад виїхати, а він не зможе. Нам навіть ніхто не повідомляє. Це ж треба якось виходити до людей. І йти на якісь компроміси. Виходить коли захотіли прийшли і встановили стовпчики», – обурюється Ілона Яким’юк.

Люди стурбовані раптом пожежа або ще якась надзвичайна ситуація, а спецслужби не зможуть вчасно до них потрапити.

Комунальники ж які встановлювали блокувальний стовпчик сказали, що лише виконують доручення департаменту благоустрою.

«Сказали що це прийняте рішення на сесії щоби заблокувати повністю вулицю Кобилянської», – розповідає мешканка вул.О.Кобилянської Наталія Онофрійчук.

Людям сказали, що потрапити до себе у двір вони можуть лише зі сторони вулиці Кафедральної.

«Нам повідомили що з Кафедральної там опускається стовпчик, але там стоїть замок колодка, і якщо потрібно щоб під’їхала швидка допомога, медикам потрібно бігти пішки чи пожежникам для того щоб оперативно дібратися до нашого будинку», – розповідає Євгенія Дудка.

Зрештою мешканці вулиці викликали поліцію.

Спільно сусіди вирішуватимуть чи просити владу змінити своє рішення чи за допомогою щодо порушення своїх прав звертатися до суд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вакцинний апартеїд

Останні новини