Журналіст розповів на яку хитрість пішли магазини Клічука щоб обкрадати чернівчан і не сплачувати податки

12.11.2021

Торгова мережа «Тайстра» тепер проводить махінації з касовими чеками

Торгова мережа магазинів «Тайстра», яка належить міському голові Роману Клічуку, продовжує обкрадати чернівчан не сплачуючи податки. Про це заявив журналіст Василь Забродський під час прямого ефіру на своїй фейсбук-сторінці. Магазини міського голови не видають фіскальні чеки на підакцизні товари, а відповідно не сплачують податки в бюджет міста, користуючись «схемою ФОПів».

Раніше журналіст добився, що через нефіскальні чеки, магазини мера стали штрафувати. Сума штрафу за один нефіскальний чек сягала від 15 до 20 тисяч гривень і загалом за кількома чеками магазини мера отримали штрафу на суму майже 100 тисяч гривень. Та після цього магазини Клічука пішли на хитрість щоб продовжити ухилятись від сплати податків і прибрали назву магазину та адресу з касового чеку.

«Вони прибрали з чеку назву мережі «Тайстра», вони прибрали адресу, і просто видають чек, але чек не фіскальний. Тобто трогова мережа магазинів нашого мера продовжує обкрадати чернівчан ухиляючись від сплати податків. Ось таким чином наш мер демонструє усьому місту, що так можна жити, можна не платити податки, можна  красти податки у чернівчан і за них і їхати відпочивати у Коста-Ріку», – зазначив Василь Забродський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вакцинний апартеїд

Останні новини