Невакциновані чернівчани залишаться без роботи, а невакциновані чиновники отримають премії

11.11.2021

Посадовці міськради виписали собі премії на 4,5 мільйони гривень 

Чернівецьких учителів, лікарів, правоохоронців почали відсторонювати від роботи за відсутність щеплення від ковіду. Люди втрачають роботу без збереження зарплати, їм заборонено працювати навіть віддалено. Натомість невакциновані чиновники отримують премії та доплати. Про це в авторській програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецьбкий промінь» розповів телеведучий Святослав Вишинський.

«Я хочу, щоб кожен учитель, кондуктор, водій тролейбуса або простий поліцейський знав, що вас травлять за відсутність вакцини. Вас позбавляють роботи. У вас відбирають зарплату. І це роблять ті самі чиновники, які вакцинуватися не збираються. 

Це визнав заступник мера Юрій Лесюк, підлеглих якого ловили по ресторанах без сертифікатів вакцинації. Це визнала заступниця голови районної ради Людмила Кушнір, яка навіть не перевіряє кількість вакцинованих в апараті своєї установи», – зазначив Вишинський.

Телеведучий розповідає, що у той самий час коли учителі, лікарі, водії, працівники комунальних закладів піддаються щоденному терору – з боку міських чиновників, яких ніхто не позбавляє зарплати, посадовці міськради виписали собі премії на 4,5 мільйони гривень.

«Звідки вони взяли ці гроші? Місто раптово розбагатіло і чиновники заслужили на високі премії і доплати? Я думаю, все простіше. Кошти, відібрані в невакцинованих лікарів і педагогів – золотим струмочком перетікають у кишені невакцинованих посадовців, які самі собі виписують мільйонні доплати», – переконаний Святослав Вишинський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вакцинний апартеїд

Останні новини