Голова «Українського народного дому» звинувачує поліцію у фальсифікації розкриття акту вандалізму

21.10.2021

Поліція затримала чоловіка, нібито причетного до злочину, і списали все на побутове хуліганство

14 жовтня, у День захисників та захисниць України, невідомі облили екскрементами вивіску «Українського народного дому». Одразу після злочину представник «ОПЗЖ» Дмитро Павел схвалив акт вандалізму і написав: “правильно, що облили організацію українських націоналістів”.

Невдовзі поліція прозвітувала, що затримала хулігана, ним виявився 63-річний чернівчанин. Однак голова товариства «Український Народний Дім» у Чернівцях Володимир Старик припускає, що поліція сфальсифікувала цю справу, і замість розслідування злочину проти українського народу та української держави справу закривають як звичайну «битовуху».

Володимир Старик зазначає, що усі злочини проти Народного Дому розслідувалися за такою схемою. колоди асоціальних клієнтів, яких завжди немало є на гачку поліції, обирається жертва, яка погоджується взяти на себе вину за скоєний злочин. Та як наслідок чернівецька поліція та чернівецька влада кришують антиукраїнські елементи та заохочують їх до вчинення нових злочинів та породжує безкарність.

«Результат такої афери – злочин проти Народного Дому буцімто моментально розкривається, справу закривають як звичайну “битовуху”, тобто дрібне хуліганство, карають непричетну людину.

Виглядає, що всі задоволені. Але, насправді справжні винуватці і їхні замовники залишаються непокараними, щоб невдовзі скоювати інші антиукраїнські злочини.

Описана мною схема є, по суті, описом того, як чернівецька поліція та чернівецька влада кришують антиукраїнські елементи та заохочують їх до вчинення нових злочинів проти українського народу та української держави, обіцяючи повну безкарність», – зазначив Володимир Старик.

Голова товариства «Український Народний Дім» переконаний, що цей злочин має розслідуватися правоохоронцями, в тому числі СБУ, за іншою статтею Кримінального кодексу, адже не випадково цей злочин, стався саме у день українського національного, державного та релігійного свята.

«Спаплюження меморіальної дошки з тризубом на стіні Українського Народного Дому в Чернівцях, вчинене з особливим цинізмом в день українського національного, державного та релігійного свята, є не хуліганством на побутовому ґрунті, а політичним злочином проти української нації та української держави. Він повинен розслідуватися правоохоронними органами (в тому числі й СБУ), будучи кваліфікованим за статтею 161 Кримінального кодексу України», – переконаний Володимир Старик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вакцинний апартеїд

Останні новини