Перед страхом “суспільної мітли” мер визнав нікчемним своє попереднє рішення, – Іван Гончарюк

20.10.2021

Під тиском депутатів та громади міста, виконком Романа Клічука скасував своє ж рішення про підвищення тарифу на тепло

Сьогодні виконавчий комітет чернівецької міської ради скасував своє рішення щодо підвищення на 70% тарифу на опалення у Чернівцях. Офіційно Роман Клічук заявив, що це було зроблено на виконання Меморандуму ініційованого Президентом України. Але з моменту підписання меморандуму пройшло 20 днів, при цьому Клічук та його більшість вперто ігнорували зареєстрований раніше проєкт рішення про скасування підвищення тарифу.

Депутат міськради від фракції «Народний контроль» Іван Гончарюк коментуючи рішення виконкому на своїй фейсбук-сторінці зазначив, що насправді мер прийняв таке рішення перед страхом “суспільної мітли”. Обурені здирницькими тарифами чернівчани вже планували пікетувати міськраду, а ховатись за спини спецпризначенців у міського голови довго б не вийшло.

«Глянув “спектакль” виконкому по питанню тарифів і розумію, що керівництво міста “вср@лося” зі своєю “виваженою позицією щодо прийняття непопулярних рішень”.

Насправді рішення хоч і не своєчасне, але правильне. Це означає тільки одне, перед страхом “суспільної мітли”, мер знову дає “задню” і визнає нікчемним своє попереднє рішення. Згадайте, як проект рішення “про скасування рішення виконавчого комітету” Альтернатива та ЄС цинічно футболили майже пів року.

А чернівчан вітаю, тепер маємо “старий/новий” тариф на тепло», – написав Іван Гончарюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вакцинний апартеїд

Останні новини