На 40 прибиральників та 20 лікарів міська влада стягнула під Ратушу сотні озброєних спецпризначенців

30.09.2021

Ніхто з представників міської влади та провладних депутатів не почули «крик» чернівчан про допомогу

Третій день поспіль в мирний спосіб під раду прийшли два трудових колективи (лікарі та двірники) захистити своє право на працю, однак зустріли їх не владники задля діалогу, а озброєні спецпризначенці. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написав депутат Анатолій Чесанов («Команда Михайлішина»). Обранець зазначає, що при всіх владах та мерах люди приходили підняти проблему для її вирішення. Але вчора жоден колектив не був почутий, а нікого з оточення мера навіть не зацікавила суть піднятих людьми питань.

«Зі сльозами на очах люди говорили про свої проблеми, наміри та плани, про свої занепокоєння, і все в пустоту.. Як горохом об стіну((

Чому ніхто з представників міської влади та провладних депутатів (з «Єдиної Альтернативи», «Європейської солідарності» Петра Порошенко та «Пропозиції» Каспрука) не почули крик про допомогу? Чому нехтували принципами демократії? Чому можновладці, яких привели до влади саме ці люди, були байдужі до проблеми цих людей? Це просто жах!», – обурюється Анатолій Чесанов.

Депутат зазначає, що його вразило те, що на сорок прибиральників та двадцять лікарів були стягнуті чотири різні підрозділи правоохоронців, і навіть підтягнули «Національну гвардію».

«В цей раз кількість силовиків вражала – була далеко за сто правоохоронців, броньована техніка, автозаки, навіть перекрили увесь центр міста! Навіщо? Чим так налякали двірники та лікарі, що проти них була стягнута така орда озброєних спецпризначенців? Може на цьому маленькому прикладі влада вирішила показати зуби?..

Те, що були стягнуті депутати всіх рівнів та їх помічники, когорти новопризначених працівників, це зрозуміло, але що захищали правоохоронці? Де оцінка цим діям обласної та центральної влади? Хто з керівництва Національної поліції та інших відомств дав команду підтягнути до Чернівецької міської ради «Національну гвардію»?

Проти кого прийшли озброєні до зубів натреновані правоохоронці? Чому з самого початку вони з такою ненавистю та люттю віднеслися до неозброєних простих людей?

Це вже не зародження диктатури – це справжня диктатура проти людей!

Панове, вам не здається, що ми на межі? Якщо суспільство не надасть цьому належну оцінку,- тоді воно приречене. Подивіться скільки питань і жодних відповідей», – написав депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вакцинний апартеїд

Останні новини