Магазини Клічука не платять в бюджет міста ні копійки, податки йдуть у Магалу

30.09.2021

Журналіст викрив схему як магазини міського голови Чернівців ухиляються від сплати податків у бюджет міста

Мер Роман Клічук застосовує у діяльності мережі своїх магазинів схеми використання ФОПів для того щоб не платити податки. Самі ж ФОПи зареєстровані в Чернівецькій області, а отже в бюджет міста з магазинів мережі «Тайстра» та «Норма», при продажу алкоголю і цигарок, не потрапляє жодної копійки, і навіть єдиний податок платиться у Магалі. Про це на своїй фейсбук сторінці повідомив журналіст Василь Забродський.

Журналіст порівняв два чека з магазина мера та іншої мережі, і продемонстрував яким чином мережа супермаркетів Романа Клічука ухиляється від сплати податків в бюджет міста.

«Я вам покажу два чека, і ви побачите, що в інший мережі цигарки продаються через фіскальний чек і сплачується ПДВ і акцизний збір. У «Тайстри» магазин окремо, а цигарки окремо в якомусь барі. Виявляється це бар-магазин «Тайстра».

Більше того ФОП, який видає ці фіскальні чеки зареєстрований у Магалі. Він єдиний податок платить не в Чернівцях, а в Магалі.

Ось так наш мер-барига обходить законодавство, обкрадає нас з вами шановні чернівчани та «клав прибор» на закон, на нас з вами і все українське законодавство», – розповів Василь Забродський.

Нагадаємо міський голова Роман Клічук неодноразово заявляв, що в бюджеті міста бракує коштів на ремонт доріг на соціальні виплати чи оплату безкоштовних сніданків учням молодших класів чернівецьких шкіл.

Чек з магазинів мера

Чек з магазинів інших супермаркетів, які платять податки у бюджет Чернівців

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Велика чистка депутатів

    Останні новини