Замість роботи мер змусив чиновників цілий день захищати його від двірників та лікарів, які мали прийти на сесію

29.09.2021

Чиновники мерії в робочий час блокували президію міської ради

На сесії міської ради, яка відбулася учора, були присутні майже усі чиновники вищої ланки. При цьому раніше, коли розглядали важливі питання життєдіяльності міста, усі керівники департаментів та управлінь Клічука зазвичай відсутні у сесійній залі. Про це повідомила депутатка міськради Антоніна Бабюк.

За її словами чиновники прийшли охороняти мера від чернівчан, які намагалися потрапити до сесійної зали, зокрема двірники, багатодітні матері та лікарі. Депутатка пропонує, щоб менеджерам з команди Клічука вирахували один день з зарплатні, щоб громада не оплачувала своїм коштом приватних охоронців для міського голови.

«Мер стягнув чиновників вищої ланки до зали, цілий робочий день підпирали стіни, а зарплатка капала… Коли іде питання життєдіяльності міста, то доповідає «хтось» з департаменту, і немає кому задати уточнююче запитання, а тут всі заступники і начальники департаментів і управлінь байдикують, підпираючи стіни (а то ж вони мера прийшли захищати від лікарів, багатодітних матерів та двірників).

Думаю, що їм мають вирахувати з зарплатні за один день роботи, бо громада, не оплачує приватних охоронців для міського голови», – зазначила Антоніна Бабюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вакцинний апартеїд

Останні новини