Радниця Каспрука поглузувала із заступника Клічука

09.09.2021

Ексрегіонал, а тепер заступник мера Ігор Крохмаль заявив, що міська влада вивчає питання по зміні руху тролейбусів, хоча це реалізовано ще кілька років тому

Колишній депутат від «Партії регіонів», а нині заступник міського голови Ігор Крохмаль в прямому ефірі в мережі фейсбук заявив, що міська влада вивчає питання можливості та доцільності запуску тролейбусів №2 і №4 за новим маршрутом. Він пролягатиме за його задумом вулицею Сагайдачного та Богдана Хмельницького. Ідея звісно цікава, але за її реалізацію взялися ще кілька років тому. Тож, що зараз вивчає міська влада наразі невідомо. Більше того, на цих вулицях вже встановлені навіть опори для тролейбусної лінії та зупинки, а не запустили тролейбуси раніше, лише через необхідність встановлення нової підстанції вартістю 1 млн євро. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написала радниця ескмера Олексія Каспрука Ірина Карімова.

«Залишається тільки дивуватися(( Яку доцільність вони вивчають? Це вже давно вирішено, навіть опори для тролейбусної лінії на вулицях Б.Хмельницького та П.Сагайдачного встановлені, зупинку для тролейбуса облаштовано.  Тролейбуси не запущені за цим маршрутом з однієї причини – для цього маршруту необхідно у цьому районі звести ще одну нову підстанцію , вартість якої щонайменше 1 млн.євро. Без цього усі заяви  про новий маршрут – лише розмови», – зазначила Карімова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини