Через бездіяльність міської влади чернівчани можуть залишитись взимку без опалення

07.09.2021

Міські чиновники не поспішають вирішувати проблему, хоча до опалювального сезону залишився лише місяць

Чернівці можуть залишитись в зимовий період без опалення через критичну заборгованість міського комунального підприємства «Чернівцітеплокомуненерго». Про це сьогодні розповіли на брифінгу в АТ «Чернівцігаз».

Газовики зазначають, що на сьогодні сума боргу МКП «Чернiвцiтеплокомуненерго» перед АТ «Чернiвцiгаз» зросла до понад 41 млн грн. До прикладу у серпні, при нарахуванні за місяць 6,4 млн грн, місто сплатило лише 600 тис. грн. Заборгованість тепловиків ставить під загрозу не лише сам початок опалювального сезону, а й підготовку газових мереж до найбільшого сезонного навантаження. Тому газовики звертаються до міської влади, адже до початку опалювального сезону залишився лише місяць.

«Ми звертаємось до керівництва «Чернівцітеплокомуненерго», до міської влади, що в нас залишився лише місяць щоб питання якось вирішити, зрушити його з мертвої точки. Тому що ми фізично не зможемо підготуватися до опалювального сезону. В нас залишився лише місяць, наші працівники працюють для того щоб підготувати мережі до опалювального сезону тому що потім це вже робити буде пізно

З такою заборгованістю ми просто не зможемо розпочати опалювальний сезон», – зазначив комерційний директор АТ «Чернiвцiгаз» Дмитро Голубченко .

Керівник АТ «Чернiвцiгаз» зазначає, що він регулярно спілкується з керівником «Чернівцітеплокомуненерго», але вони розуміють, що власними силами комунальне підприємство не погасить борги, тому необхідно підключення місцевої влади для вирішення питання.

Проте міська влада поки не поспішає вирішувати проблему і над містом нависла серйозна загроза, що оселі чернівчан, а також школи, садочки, лікарні та інші соціальні об’єкти залишаться взимку без опалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини