Чернівці за індексом конкурентоспроможності міст за рік скотилися з 8 на 17 місце

04.09.2021

Індекс конкурентоспроможності – це аналітичний інструмент оцінки реалізації економічної політики в місті

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України», у партнерстві з компанією Інфо Сапієнс та Інститутом економічних досліджень представила результати другого Індексу конкурентоспроможності міст, на основі якого створено рейтинг 45-ти найбільших міст України за якістю ділового середовища.

Цей індекс, – це аналітичний інструмент оцінки реалізації економічної політики в місті. За його допомогою визначаються пріоритетні для місцевого бізнес-середовища реформи, визначаються кращі практики взаємодії місцевої влади та бізнесу.

Очолив рейтинг цьогоріч Хмельницький, на другому місці Івано-Франківськ, на третьому Львів. А ось Чернівці у цьому році продемонстрували невтішні результати посівши лише 17 місце. І це при тому, що рік тому, за керування містом Василем Проданом, Чернівці в аналогічному рейтингу посідали 8 місце. Показово, що значне падіння в рейтингу сталося коли місто очолив бізнесмен Роман Клічук, який мав би розуміти, які реформи потрібні місцевому бізнесу. Однак, схоже, це йому не вдалося. При цьому особиста бізнес-імперія мера продовжує зростати та укріплюватись в усіх напрямках.

Довідка

Звіт підготовлено за результатами аналізу статистичних та адміністративних даних зі 45-ти міст і результатами опитування 7454 керівників суб’єктів підприємницької діяльності, зокрема керівників 3735 підприємств-юридичних осіб та 3719 фізичних осіб-підприємців 45-ти міст з усіх регіонів України, за винятком АР Крим, м. Севастополя та деяких районів Донецької та Луганської областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини