Боролися, боролися, та й… очолили: Клічук не зміг подолати стихійну торгівлю у Чернівцях

31.08.2021

Мер обіцяв викорінити стихійних торговців з чернівецьких вулиць

На початку серпня міський голова Роман Клічук оголосив про активну боротьбу зі стихійною торгівлею та пообіцяв вирішити цю проблему.

«Чернівчани, вам подобається те, що тротуари навіть у центрі міста використовуються в якості ринкових площ для продажу чого завгодно?

Вирішили, що мобільні групи, які працюватимуть не тільки до 18.00, а ще й на вихідних, зможуть вирішити проблему стихійної торгівлі», – написав Роман Клічук на своїй фейсбук-сторінці 3 серпня.

Проте минув місяць, а проблема так з місця і не зрушила. Про це повідомила депутатка міськради Антоніна Бабюк. Вона зазначила, що попри обіцянки мера і далі стоять вантажівки стихійних торговців, а в бюджет міста не потрапляє ні копійки.

«Боролися, боролися, та й…очолили ту торгівлю. Пафос і голосні слова, а в кінці пшик, як і все, що робить «нова» влада. Кинули виклик торгівлі кавунами на куті вулиці Олімпіади. Скасували дозвіл, не винесли на конкурс, для профанації ставили патрульну машину… що вийшло з того? Фури стоять. Торгівля іде, і вже не лише кавунами, а і картоплею, цибулею і іншими товарами, але в бюджет міста не платиться ні копійки. Тобто все як і при «попєрєдніках», лиш з тією різницею, що тоді поповнювався бюджет міста, а зараз чийсь карман поповнюється. І, як бачимо, немає тому альтернативи… П-популізм та балабольство», – написала Антоніна Бабюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини