Фаст-фуд чи монумент слави? Що обере міська влада

26.08.2021

Вже другий місяць підприємці ринку біля готелю «Турист» потерпають від рейдерського захоплення їхнього майна

Борітеся –поборете! До 30-тої річниці Незалежності України чернівецькі підприємці подарували місту монумент слави. Повністю облаштувати його планують на кільці біля готелю Турист. Однак люди побоюються, що у влади дещо інші плани на цю землю.

Вже другий місяць підприємці ринку біля готелю «Турист» потерпають від рейдерського захоплення їхнього майна. Спочатку їм говорили, що торгівельні павільйони знесуть. Нині ж їх огородили дерев’яним парканом, який закривають від самих підприємців.

Дерева, що ростуть за огорожею, за словами підприємців, також знесуть.

«Куди дивиться влада дивиться невже Макдональдс краще ніж природа нашої Буковини?», – обурюються підприємці.

Як запевняють підприємці, фонтан, пожежні резервуари та частину приміщення ДП Турист продало. Нині власницею цього майна є дружина колишнього нардепа з Буковини Тетяна Бурбак.

Люди переконані що це рейдерське захоплення території та майна відбувається за мовчазної згоди мерії.

«Питання до Клічука. Він прийшов до влади на посаду мера для того щоб зробити якусь користь для людей, для міста чи тільки зробити шкоду набудувати своїх магазинів. Більш ніхто немає працювати в цьому місті. Давайте ми тоді всі вийдемо, а він один залишиться цар і Бог», – обурюються підприємиця Ольга.

Жінка додає, не розуміє такої позиції влади. адже люди тут працюють офіційно, сплачуючи усі необхідні податки до міського та державного бюджетів.

«Я зрозуміла що міська влада нам вирішила зробити такий подарунок до Дня Незалежності, щоб ми стали вільні і незалежні, щоб ми стали вільні, звільнити нас, без роботи без грошей»

Тому в день незалежності України підприємці вирішили подарувати місту та владникам монумент слави у пам’ять про загиблих героїв. Своїм так званим сусідам пропонують прийняти участь у облаштуванні території.

«Незаконні дії, які відбуваються по відношенню до нас підприємством Турист фірмою БРБ фуд, власник якої сім’я Бурба, які придбали на цій території фонтан. Ми пропонуємо цій родині разом з нами долучитися до цієї роботи і ми з свого боку, скромні підприємці, подаруємо цей монумент і зробим тут алею Героїв України, а вони най подарують місту фонтан», – зазначає підприємець Костянтин Гісса.

Наразі на вулиці Героїв Майдану встановили лише частину монумента слави. Підприємці сподіваються, що у Ратуші їх таки почуть та дозволять завершити почате.

Департамент урбаністики та архітектури підготував проєкт рішення, яким пропонує скасувати право постійного користування на цю земельну ділянку. А це значить що договір про співпрацю між ДП Турист та підприємцями також втратить чинність. На чий бік стануть міські обранці, буде зрозуміло завтра під час розгляду цього питання на сесії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини