Телеканал Клічука заборгував міськраді майже 1 мільйон гривень

11.08.2021

Міська влада тепер пропонує запровадити орендну плату у розмірі 1 гривня на рік для телеканалу, який має 500 квадратних метрів в центрі міста, та інших ЗМІ

У мерії розпочали війну проти неугодних ЗМІ. Редакцію найстарішої газети області «Буковина» хотіли виставити на вулицю, а редакцію газети «Час» таки виставили на аукціон. У зв’язку з цим представник Чернівецької обласної організації «Незалежна медіа-профспілка України» Вадим Пелех на сесії міської ради виступив з різкою заявою на адресу мерії і звинуватив мера у спробі руйнування українських Чернівців.

«Спочатку пам’ятник Воробкевичу, тепер газета Федьковича. Невже ви хочете увійти в історію, як руйнівники українських Чернівців? Пане мер, подумайте, що залишите ви після себе через 5 років. Мистецьку пустку і рай для гендлярів, на який мовчки споглядатиме ваш портрет зі стіни в цьому залі?» – наголосив Вадим Пелех.

У відповідь Клічук зазначив, що редакції «провтикали» написати лист на продовження договору оренди.

Але після того як пасинок Романа Клічука Сергій Ринжук придбав частку телеканалу «Чернівці», риторика виступів депутатів більшості Клічука різко змінилися, і вони вже почали пропонувати для ЗМІ передбачити договір оренди приміщень за 1 гривню.

Виявилось, що нове «сімейне» ЗМІ Клічука «МТРК Чернівці», має заборгованість перед міськрадою за оренду комунального майна майже 1 мільйон гривень. Та попри заборгованість телеканал ніхто не просить звільнити приміщення, як у випадку з «Буковиною» і «Часом», і не виставляють його на аукціон. Хоча начальник управління комунальної власності  Ярорслав Городенський зазначив, що якщо заборгованість більше трьох місяців, міськрада має право розривати договір оренди.

«Три місяці і більше якщо є заборгованість то ми маєм підстави розривати договір.

Зараз по «ТРК Чернівці» ми маємо судовий процес він якраз ще триває.

Договір розірвати ми можемо, написати їм звільніть приміщення, але це не є правова форма поводження орендодавця з орендарем», – зазначив Городенський.

Щоправда до інших ЗМІ такої поблажливості міської влади не спостерігалось, можливо через те, що цей телеканал тепер пов’язують безпосередньо з мером.

Якщо у міськраді таки приймуть особливі умови для ЗМІ щодо нарахування орендної плати за комунальне майно, то пасинок мера сплачуватиме до міського бюджету замість 45 тисяч гривень на місяць лише 1 гривню на рік за оренду приміщення у центрі Чернівців площею майже у 500 квадратних метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини