Клічук відмовився виносити на сесію питання скасування підвищення тарифу на тепло

29.07.2021

Порушуючи закон  проєкт рішення не включили в порядок денний сьогоднішньої сесії

Наприкінці червня міська влада прийняла рішення про підвищення вартості теплопостачання у Чернівцях майже вдвічі. Після цього підвищення тариф на тепло у Чернівцях став найвищим в Україні.

Депутат Володимир Бешлей (Рідне місто), зареєстрував проєкт рішення про скасування рішення виконкому про підвищення вартості теплопостачання у Чернівцях. Однак секретарка міськради Марина Кирилюк, не включила даний проєкт рішення у порядок денний сьогоднішньої сесії. У зв’язку з цим Бешлей звернувся до правоохоронців.

Володимир Бешлей на сесії публічно повідомив про вчинення злочину секретаркою чернівецької міської ради Мариною Кирилюк. Депутат зазначив, що ним, згідно регламенту був підготовлений проєкт рішення про скасування рішення виконавчого комітету, яким підвищено тарифи на послуги з теплопостачання”. Відповідно він був оприлюднений, і мав потрапити сьогодні на сесію в порядок денний. Але Марина Кирилюк взяла на себе повноваження міської ради, і відправила його на доопрацювання, що можна зробити лише рішенням сесії.

«Марина Кирилюк обмежила можливість чернівчан здобути справедливість, адже сьогодні ми маємо найвищий тариф на тепло в Україні, а економічне обґрунтування цього тарифу є сумнівним», – зазначив Бешлей.

У зв’язку з цим Володимир Бешлей звернувся до прокурора Чернівецької районної прокуратури з проханням провести перевірку за фактом перешкоджання діяльності депутата (стаття 351 Кримінального кодексу України).

Коментарі
  • Толи ещё будет. Бюджет надо наполнять. Вот смпомощью тарифов его и наполняют.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Велика чистка депутатів

    Останні новини