У центрі міста обвалилась підпірна стіна та розтрощені лавиці: міська влада ігнорує проблему (відео)

28.07.2021

Вже кілька місяців на вулиці Головній зруйнувалась підпірна стінка і обвалилася на лавиці біля зупинки громадського транспорту поблизу стоматологічної поліклініки. Чернівчани неодноразово зверталися до міської влади, просили вплинути на ситуацію, публікували фото та відео. Та попри те, що аварійна ситуація створює небезпеку для пасажирів та перехожих, у Ратуші не помічають проблему.

Чергове відео опублікувала чернівчанка Олена Калмикова, яка зазначила, що така ситуація вже близько трьох місяців, але комунальники не реагують на звернення.

У коментарях до відео чернівчани обурені через таку безгосподарність міської влади.

Вадим Українець: Куди дивиться наша влада? Особисто до мене за останній місяць приїхало декілька знайомих і родичів, і всі вони в шоці від побаченого, по їх словах не місто а руїна, все обшарпано, не прибрано, занедбано, чесно, навіть стало соромно(  А саме головне, у відповідь нема що сказати..

Sergei Sergeev: Я щойно прибув до вашого міста Чернівці, це жах , це саме брудне та занедбане місто у вас не влади не господаря НЕМАЄ та і мешканці байдужі до своїх Чернівців!!!

Анна Ткачук: Які керувальники таке місто де ви виділи порядних мерів? Все приходять аби висидіти свій термін. Каспрук зас..в все місто тільки думав про свої подорожі, такий самий і Клічук. Думають про бізнес і як підняти комунальні послуги, а те що місто нищиться все в жахливому стані всім байдуже.

Наталья Владюк: Такого безладу в місті ще не було

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини