Чернівці переживуть тимчасовий безлад і знову стануть найкращим містом України, – Віталій Михайлішин

21.07.2021

9 років тому Чернівці визнали найкомфортнішим містом України

У 2012 році Чернівці визнали найкомфортнішим містом України за версією журналу Фокус.

Унікальна архітектура, доброзичлива атмосфера, чистота і безпека вулиць дозволили Чернівцям стати найкомфортнішим містом України“, – писало тоді видання Фокус про Чернівці.

При оцінюванні брались до уваги населення, середня освіта, дошкільне виховання, житлово-комунальні послуги, медичні умови, торгова та спортивна інфраструктури, ресторани, парки, дороги, громадський транспорт і міжміське транспортне сполучення.

Чернівцями тоді керував нинішній депутат Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин («Команда Михайлішина»). Згодом місто очолив Олексій Каспрук і Чернівці покотилися вниз у рейтингу комфортних міст, а останні два роки взагалі займали передостанню позицію.

Не змінилась ситуація і з приходом до влади команди Романа Клічука. Більше того, Чернівці вже входять до п’ятірки міст, які не рекомендують для життя. Про це на своїй фейсбук сторінці написав Віталій Михайлішин.

«Facebook нагадав 2012 рік – коли Чернівці були Найкомфортнішим містом України за версією журналу Фокус. У цьому році Чернівці увійшли в п’ятірку міст України, що не рекомендують для життя.

Впевнений, що Чернівці переживуть тимчасовий безлад і знову стануть найкращим  містом України», – наголосив Михайлішин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини