Міська влада майже 7 місяців не могла підписати договори на прибирання міста

15.07.2021

Новостворене Клічуком КП «Містосервіс» не матиме жодного лоту на прибирання Чернівців

Кілька місяців після зими міська влада не могла навести лад у місті. Проблема в тому, що не було підписано жодного договору на прибирання. Поки місто тонуло у смітті, 4 місяці тривала тендерна закупівля Послуг з прибирання та підмітання вулиць на території Чернівецької міської територіальної громади. Зрештою, лише в середині липня, міській владі вдалося підписати договори на прибирання міста у цьому році. Коли до кінця року залишилося 5,5 місяців оголосили переможців по 10 лотам, які виграли приватні компанії.

Жоден лот на прибирання міста не отримало розпіарене комунальне підприємство «Містосервіс», яке створили на базі 7 КЖРЕПів. Не зважаючи на голосні заяви під час його створення, що підприємство забезпечить якісне прибирання міста, виявилось, що в штаті комунальників лише пару десятків двірників. Навіть у разі перемоги, своїми силами, їм не вдалось би забезпечити прибирання навіть по одному лоту. При цьому конкурувати з приватниками комунальне підприємство також би не змогло, адже через нюанси оподаткування, їм доведеться ставити ціну ледь не вдвічі більшу.

Тож тепер щоб новостворене комунальне підприємство не збанкрутувало, спробують «силою» витіснити когось з переможців тендерів, або доведеться дофінансовувати «Містосервіс» з міського бюджету і утримувати підприємство за кошти чернівчан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чернівці – місто-катастрофа

Останні новини