Нардеп Олена Лис проінспектувала ремонт вулиці Хотинської

13.07.2021

На вулиці Хотинській продовжується капітальний ремонт. Народна депутатка Олена Лис, яка добивалась виділення понад 200 млн грн з державного бюджету на капремонт Хотинської, розповіла про хід робіт на вулиці.

Нардеп зазначила, що генеральний підрядник ТОВ «ПБС» на ділянці  вулиці від вул. Александрі до вул. Енергетичної  проклав інженерні мережі, влаштовав нижній шар асфальтобетонного  покриття, тротуари та вуличне освітлення. А на ділянці від вулиці Енергетичної  до кільця на вулиці Галицький шлях виконав роботи по фрезеруванню дорожнього покриття, проводяться роботи по заміні мереж водопостачання, влаштування мережі зливової каналізації, завершено роботи по влаштуванню вуличного освітлення.

«До Дня  Незалежності планується  перекрити цю ділянку вулиці нижнім асфальтобетонним покриттям. Через своїх помічників продовжую відстежувати ситуацію, а з поверненням до Чернівців, знову особисто буду цим займатися та інформувати своїх виборців», – зазначила Олена Лис.

Нагадаємо, що проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт вулиці Хотинської готував ДЖКГ під керівництвом Володимира Бешлея, а наприкінці минулого року розпочалися ремонтні роботи, які були продовжені цьогоріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини