У Чернівцях відтепер найвищий в Україні тариф на тепло

24.06.2021

Виконком Клічука суттєво підняв ціну на теплопостачання

Новий тариф на теплопостачання, який сьогодні прийняв виконавчий комітет чернівецької міської ради, стане найвищим в Україні. Про це стало відомо з інформації Міністерства розвитку громад та територій України.

Наразі вище тариф на теплопостачання лише в Чернігові 2125 грн/Гкал. Однак новий тариф у Чернівцях, 2017 грн/Гкал, не враховує витрати на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів.

До прикладу тариф на тепло у Києві на 340 грн менше ніж у Чернівцях і становить 1677 грн, у Харкові  1748 грн, у Дніпрі 1741 грн. Значно менша вартість тепла і у наших сусідів. Так, в Івано-Франківську вартість однієї Гкал тепла становить 1684 грн, в Тернополі 1721 грн, Хмельницькому 1866 грн.

Нагадаємо сьогодні виконком, під головуванням мера Романа Клічука, прийняв рішення про різке підвищення тарифу на тепло для чернівчан до з 1204 до 2017 грн/Гкал. Серед причин міська влада називає те, що у Чернівцях був найнижчий тариф, зросли ціни на газ та електроенергію та, що у чернівчан зросла мінімальна зарплата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини