Не легітимний: Верховний суд не поновив Каспрука на посаді

11.06.2021

Ексмер, обов’язки якого достроково припинили через бездіяльність, намагається повернутись на посаду через суд

Колишній мер Олексій Каспрук продовжує безуспішні спроби поновитися на посаді через суд. 2 грудня 2020 року йому відмовив Хмельницький окружний адміністративний суд, 23 березня 2021 року Сьомий апеляційний адміністративний суд також у задоволенні позову Каспрука відмовив. Тоді ексмер звернувся з касаційною скаргою до Верховного суду, однак і там все завершилося не на користь Каспрука.

Нагадаємо, 26 липня 2018 року міська рада достроково припинила повноваження міського голови через низку порушень. Тож Каспрук вимагає скасувати це рішення, поновити його на посаді та середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Суддя Верховного Суду  у Касаційному адміністративному суді Мацедонська В.Е. в ухвалі зазначила, що наведене обґрунтування підстав звернення до Верховного Суду із касаційною скаргою не є достатнім, зокрема скаржником не доведено наявності підстав касаційного оскарження.

За таких обставин, касаційна скарга підлягає поверненню, як така, що не містить підстав касаційного оскарження. Тож Верховний суд ухвалив касаційну скаргу адвоката Поляк Марії Володимирівни, яка діє в інтересах Каспрука, повернути скаржнику.

Comments

comments

Коментарі
  • У сухому залишку, виходить, пельмеша ту посаду давним-давно не заслуговував. Поки та справа дійшла до Верховного Суду, це скільки ж часу пройшло. Скільки ж рішень незаконних він за цей час поприймав, скільки збитків громаді наробив?! Чи буде цей цікавий субєкт зарплату повертати, ту що платили йому як голові, а наспраді то була звичайна чернівецька с ______а!

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Здаються в оренду депутати

    Останні новини