Екс заступник голови ОДА вимагає позиції від «ЄС» Павлюка-Добржанського по зв’язках з «ОПЗЖ»

11.06.2021

Борис Баглей просить керівництво обласного осередку “Європейської солідарності” висловитись: вони за Медведчука-Порошенка чи проти

Журналіст Василь Забродський на своїй фейсбук-сторінці відреагував на розслідування Bihus.Info, в якому йшлося про тісний зв’язок експрезидента Петра Порошенка з Віктором Медведчуком.

У коментарях до допису, колишній заступник голови ОДА Борис Баглей, зазначив, що в партії «Європейська солідарність» насправді багато порядних людей, але керівництво обласного осередку, в обличчі Михайла Павлюка, має висловитись вони за Медведчука-Порошенка чи проти.

«В ЄС є дуже багато порядних людей і ми з ними не просто знайомі. Але керівництво обласного осередку має висловитись. Вони за Медведчука-Порошенка, чи проти. Чекаємо», – написав Баглей.

Нагадаємо, що партія «Європейська солідарність» в Чернівецькій обласній раді увійшла в коаліцію з партією «Опозиційна платформа – «За життя».

Обласний осередок партії «Європейська солідарність» очолює Михайло Павлюк, а Сергій Добржанський обраний секретарем виконкому Чернівецької міської ради.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати

Останні новини