Осачук прокоментував обрання заступником голови Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад

09.06.2021

Голова ОДА зазначив, що Президент докладає максимум зусиль для консолідації місцевої, регіональної та центральної влади

Вчора у Дніпрі відбулося засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад, під головуванням Володимира Зеленського.

Головою Палати регіонів було обрано очільника Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького, а його заступниками голову Чернівецької ОДА Сергія Осачука та голову Миколаївської обласної ради Ганну Замазєєву.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук зазначив, що Президент докладає максимум зусиль для консолідації місцевої, регіональної та центральної влади і саме для їх кращої комунікації був створений Конгрес місцевих та регіональних влад.

«Бути компетентним партнером громад  і надійним інструментом  державної політики – ці двоєдині функції є пріоритетним завданням голови ОДА.

Глава держави Володимир Зеленський докладає максимум зусиль для консолідації місцевої, регіональної та центральної влади. Свідченням цього є створений Президентом Конгрес місцевих і регіональних влад, який став ефективною платформою комунікації усіх, хто покликаний щоденно працювати на благо народу України.

Радий бути обраним заступником голови Палати регіонів Конгресу. Взаємодіємо заради успіху України!», – наголосив Сергій Осачук у коментарі.

Довідка

Конгрес місцевих та регіональних влад є консультативно-дорадчим органом при Президентові України. Він створений на заміну Раді розвитку громад та територій. У складі Конгресу діють дві палати: Палата місцевих влад та Палата регіонів. До Палати місцевих влад входять: голови районних рад, міські, селищні, сільські голови, голови районних (районних у містах) державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати місцевих влад названого Конгресу. До Палати регіонів входять: голови обласних рад, голови обласних державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати регіонів названого Конгресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини