Ми орієнтуємось на наступний рік: міська влада визнала, що виявилась неготовою до ремонту доріг

08.06.2021

Керівник ДЖКГ Георгій Прохоренко зазначає, що процедура капітального ремонту доріг дуже складна

Вже минув перший тиждень червня, а у Чернівцях і досі не розпочали поточний ремонт доріг. І поки пару ям в день латає «МіськШЕП», на якість ремонту якого масово скаржаться чернівчани, керівник Департаменту ЖКГ Григорій Прохоренко виправдовується, що процедура капітального ремонту виявляється досить складна і роз’яснює її чернівчанам. Хоча саме містяни, ще взимку, закликали ДЖКГ працювати над документами та оголошувати тендера. Складається враження, що лише новий очільник департаменту не знав, що ця процедура довготривала та складна.

«Процедура будь якого капітального ремонту доріг досить складна, і по правильному, як я це бачу, до неї потрібно готуватись мінімум за рік. Зрозуміло, що з минулого року нічого зроблено не було, тому ми змушені в авральному режимі готуватись зараз», – розповів Прохоренко.

Виправдовуючи некомпетентність нової влади, яка перший тендер на ремонт оголосила лише в останні дні квітня, а не взимку, як це роблять в інших містах, керівник ДЖКГ відверто збрехав, що з минулого року нічого зроблено не було. Але єдині вулиці, які зараз ремонтуються капітально чи планують, це ті об’єкти, які готувалися і розпочинали саме минулого року. Це вулиця Хотинська, Кармелюка та Рівненська. До речі, топ-менеджери Клічука, навіть маючи кошти на рахунках, і перевиконання на 40 млн гривень в першому кварталі, так і не приступили до ремонту Рівненської. Справа зрушила з місця лише тоді, коли на сесії прийняли рішення, з подачі депутатів від «Команди Михайлішина», а згодом мешканці цієї вулиці прийшли до Клічука і особисто показали йому документи, де він має взяти кошти на капітальний ремонт. Тож найближчими днями розпочнеться ремонт, адже минула влада зробила все для цього, від проєктно-кошторисної документації до проведення тендеру, визначення переможця і підписання договору. Власне, проєктно-кошторисна документація була готова на ремонт ще кількох вулиць, але нове керівництво департаменту не змогло цим скористатися.

«Ми орієнтуємось на наступний рік, розуміючи, що в цьому році ми зможемо доробити капітально тільки ті об’єкти, які є перехідними, і кілька нових», – резюмував керівник ДЖКГ у своєму дописі.

Як ми і передбачали навесні, міська влада провалила ремонт доріг цьогоріч, оскільки через некомпетентність призначених Клічуком керівників, не змогла вчасно підготувати документи та провести тендерні процедури. Тож найближчим часом чернівчанам доведеться і далі вкладати кошти в ремонт своїх авто через зруйновані і вчасно не відремонтовані міські дороги.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати

Останні новини